BIURAS

  Perkūno g. 4A, Avižieniai  

  info@altasit.lt

 +370 5 233 7700

        

DARBO LAIKAS
 I-V 8:00 - 17:00 (GMT+2)    
 VI-VII Nedirbame 
REKVIZITAI
"Altas IT", UAB
Įmonės kodas: 303331318
PVM mokėtojo kodas: LT100008660715
Adresas: Perkūno g. 4A, LT-14186, Avižieniai, Lietuva
El. paštas: info@altasit.lt
A/S Nr.: LT277300010139490614
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Bankas: "Swedbank"

                                         Altas IT Lietuva komanda



Įmonės komanda

Rolandas Gudelis

Direktorius

   rolandas@altasit.lt, +370 5 233 7700


Irmantas Bankauskas

Pardavimų vadovas

 irmantas@altasit.lt, +370 612 85647

Įmonės komanda

Vaidas Jucius

Produktų vadovas  

 vaidas@altasit.lt, +370 685 85018

Įmonės komanda

Andrius Ruginis

Technikos direktorius

   andrius@altasit.lt, +370 687 93306

 

Įmonės komanda

Vitalijus Rūgys

Projektų vadovas    

 vitalijus@altasit.lt, +370 611 39164

 

Įmonės komanda

Olegas Ivanovas

Projektų vadovas  

 olegas@altasit.lt, +370 682 55289    

 

Simonas Šarauskas

Pardavimų vadybininkas

 simonas@altasit.lt, +370 614 14378

 

Simona Verikaitė

Eksporto projektų vadovė

     simona@altasit.l t , +370 620 45135

 

 

Įmonės komanda

Sandra Varkovska

Buhalterė

 sandra@altasit.lt, +370 613 17116

 

Daiva Katinauskienė

Administratorė - marketingo specialistė

 daiva@altasit.lt   +370 612 11130
Įmonės komanda

Saulius Vaičiulis

Vyr. inžinierius

 saulius@altasit.lt +370 686 41054

Įmonės komanda

Kęstutis Krutikovas

Inžinierius

kestutis@altasit.lt +370 695 49324 

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis!

ADMINISTRACIJA

+370 5 233 7700 info@altasit.lt

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį