Genetec valdymo sistema

Genetec unifikuota saugos valdymo sistema, kuri sujungia Jūsų apsaugos sistemas, jutiklius ir duomenis prie tos pačios sąsajos, kad palengvintų kasdienį darbą.

Susisiekite su mumis

Proaktyvus įvykių aptikimas

Dirbtinis intelektas Genetec sistemoje gali analizuoti didelius duomenų kiekius ir identifikuoti įtartinus ar anomalinius įvykius, leidžiantis veikti proaktyviai, dar prieš įvykiui įvykstant.

Saugus duomenų kaupimasis

Genetec užtikrina aukštą sistemos patikimumą ir duomenų saugumą. Jų sistemos yra griežtai saugomos, siekiant apsaugoti jautrią informaciją nuo neleistino prieigos ar kibernetinių atakų. 

Asmenų atpažinimo sistema

AI gali būti naudojamas asmenų atpažinimo sistemose, kad būtų patobulinta veido atpažinimo tikslumas ir greitis, padidinant saugumo lygį.

Integruota saugumo valdymo platforma

Genetec sistema leidžia centralizuotai valdyti įvairius saugumo komponentus. Tai leidžia efektyviai valdyti visą saugumo infrastruktūrą vienoje vietoje, padidinant saugumo efektyvumą.

VAIZDO STEBĖJIMAS

Vaizdo stebėjimas sujungiamas su įvairiomis saugumo funkcijomis, leidžiančiomis bendrai stebėti, valdyti ir analizuoti įvykius realiuoju laiku

 

ALPR

ALPR sistemos naudoja pažangią technologiją automatiniam numerių atpažinimui, suteikiant išsamią ir tikslią informaciją apie transporto priemonių judėjimą. 

ĮEIGOS KONTROLĖ

Įeigos kontrolės sprendimai padeda organizacijoms geriau kontroliuoti ir stebėti asmenų judėjimą bei prisijungimus.

 

DEBESIJA

Debesies pagrindu veikiantis vaizdo stebėjimas pasižymi dideliu lankstumu ir prieinamumu, nereikalaujant brangių infrastruktūros investicijų.

 

Valdykite savo organizacijos veiklą su dirbtiniu intelektu, iš betkurios pasaulio vietos