Genetec valdymo sistema

Daugiau nei tik saugumas! Genetec vieninga saugos valdymo sistema, kuri sujungia Jūsų apsaugos sistemas, jutiklius ir duomenis prie tos pačios sąsajos, kad palengvintų kasdienį darbą. Per pastaruosius 5 metus „Genetec“ vaizdo ir prieigos kontrolės produktai buvo pripažinti kaip pirmaujantys sprendimai šiame sektoriuje.

 

Vieningas saugumas, neribotos galimybės

Kadangi atsiranda vis daugiau naujų saugumo technologijų ir jutiklių, atviras saugumo metodas yra labai svarbus. Tačiau laikui bėgant integracija tampa menka. Tam pačiam tikslui sukurtos API ir sąsajos pasiekia ribas ir Jūsų sistema neatitinka reikiamų poreikių. Genetec saugos centras yra kitokio pobūdžio platforma! Ji sukurta duomenų kaupimo pagrindu ir galite valdyti saugos politiką, stebėti įvykius ir tirti. Didelės galimybės leidžia išplėsti sistemą technologijomis, reikalingomis kovojant su naujomis grėsmėmis. Ir kadangi ji nėra sutelkta į vieną siaurų užduočių rinkinį, ji be problemų koreguoja naujų tipų duomenis vienoje sąsajoje.

Kodėl verta rinktis Genetec saugumo sistemą?

Patikrintas veikimas

Šiuo sprendimu pasitiki kelios reikliausios pasaulio organizacijos, užtikrinančios žmonių saugumą ir operacijų vykdymą.

Saugus duomenų kaupimasis

Grėsmės pobūdis pasikeitė. 
Saugumo sistema padeda įgyvendinti išsamią kibernetinio saugumo strategiją, kad Jūsų sistema ir duomenys būtų saugūs. 

 

Patikimas tinklas

Genetec partneriai nuolat gauna techninius mokymus, taip pat inžinierių komandos pagalbą. 

Pradėkite savo kelią į vienodą apsaugą!
Apsaugos centras yra Genetec vieno saugumo portfelio pagrindas. Tai leidžia prijungti apsaugos sistemą pasirinktu greičiu, pradedant nuo vienos pagrindinės sistemos. Net jei Jus domina tik vaizdo stebėjimo ar praėjimo kontrolės modernizavimas, nesunku žengti kitą žingsnį. Apsaugos centre būsite pasirengę susidurti su naujomis grėsmėmis ir iššūkiais.

                

 

 
 

Veiklos mastas organizacijoje ir už jos ribų

Saugumo sistema leidžia lengvai valdyti augimą ir bendradarbiauti su suinteresuotomis šalimis – nuo ​​ vieno pastato iki pasaulinio tinklo. 

Odoo • Text and Image

Technologijų vizija

Nuo pat pirmos dienos Genetec daugiausia dėmesio skyrė naujovėms, kurios pagerina gyvenimą. Įmonė kuria lanksčius, sujungtus sprendimus, kurie suteikia ne tik saugumo, bet ir veiklos įžvalgų, leidžiančių pagerinti verslą ir aplinką. 

Odoo • Image and Text

Skirtingas požiūris į kelių sistemų derinimą

Iš pradžių Genetec ketino sumažinti daugybę skirtingų saugos sprendimų. Po pokalbių su klientais įmonė suprato, kad kiekvieno saugos produkto integravimas kartu užima daug laiko, išlaidų ir pastangų, norint prižiūrėti ir atnaujinti kiekvieną produktą atskirai. Atsižvelgdama į šias žinias, Genetec nusprendė sukurti fizinės saugos platformą, kuri leistų kelių produktų derinį veikti kaip vieną.


Lengvai išplėskite savo apsaugos sistemą

   Vienoje platformoje sukurta Apsaugos centro sistema leidžia ne tik pasinaudoti naujomis technologijomis, bet ir priedais, kurie leis pilnai išnaudoti bazines sistemas.

Įveskite įvykius, suaktyvinkite aliarmus ir tęskite visus saugos duomenis. Centralizuokite savo saugumą, kad sumažintumėte triukšmą ir trukmę.

 
 

Privalumai arba judėjimas link dar aukštesnio saugumo lygio

Duomenų sujungimas yra įmonės plėtros pagrindas. Tai leidžia klientams tobulinti savo fizinės saugos operacijų valdymą. Jei visos fizinės saugos veiklos, funkcijos ir duomenys gaunami iš tos pačios sistemos, duomenų srautą galite naudoti visiems saugos veiksmams. Tai palengvina ir padidina žmonių, pastatų ir turto saugą, taip pat skatina veiklos efektyvumą.

Kuo skiriasi derinimas nuo integravimo? 

Tiesą sakant, vienodas saugumas yra produktų rinkinys, sukurtas kaip visuma. Galite įjungti arba išjungti skirtingus modulius, bet negalite atjungti, nes jų nėra. Integracija yra tada, kai prijungiate vieną sistemą prie kitos; ji turi savų privalumų, tačiau poreikis atnaujinti ir prižiūrėti kelias sistemas nėra vienas iš jų.

Atvira architektūra 

Atvira reiškia teisę rinktis. Apsaugos platforma buvo sukurta naudojant atvirą architektūrą. Tai reiškia, kad pagrindiniai fizinės saugos produktai yra vienodi ir į savo sistemą galite įtraukti reikiamas funkcijas arba duomenis iš kitų produktų. Galite laisvai pasirinkti iš ilgo sąrašo programinės įrangos įrankių, kurie gali išplėsti Jūsų Genetec platformą ir vis tiek matyti bei valdyti viską iš vienos sąsajos.


 

Lankstumas ir mastelio keitimas

Raktas norint atrakinti ilgalaikę vertę. Vienas sprendimas palaiko Jūsų ilgalaikius augimo poreikius, palengvindamas duomenų srautą ir valdymą visose saugos veiklose. Genetec užtikrina, kad prireikus galite lengvai pridėti licencijų ir modulių – be suderinamumo problemų. 

Supaprastinkite kasdienines operatoriaus užduotis  

Atsisakykite tradicinio kelių nepriklausomų sistemų naudojimo ir naudokite vartotojo sąsają, kurioje visos galimos fizinės saugos funkcijos pateikiamos kaip bendra patirtis. Tai suteikia operatoriams daugiau veiksmų laisvės teikti Jiems informaciją, kurios  reikia, kad  galėtų efektyviau dirbti, priimti geresnius sprendimus ir greičiau reaguoti į incidentus.  

Odoo • Image and Text

Suteikti galimybę savo klientams apsaugoti kasdienybę

Įmonės klientai įkvepia žvelgti į priekį. Kad ir ką darytume, Genetec visada galvoja, kaip galime  patenkinti Jūsų saugumo poreikius, aptarnauti Jūsų verslą ir padėti augti Jums. Dirbdama su Jumis ir kitais saugos specialistais įvairiose pramonės šakose Genetec kaupia žinias, kurios pritaikomos jos produktams, kad būtų naudingos pasaulinei vartotojų bazei.

Po daugiau nei 25 metų ir 1600 darbuotojų, Genetec vis dar veikia, kaip bet kuris kitas startuolis, kūrybiškai naudodamas technologijas, kad padėtų spręsti naujas problemas.

Genetec yra ten, kur Jums to reikia! Naujovės, palengvinančios kasdienybę

"Saugumas nėra statiškas, jis nuolat tobulinamas - todėl Genetec novatoriški ir lankstūs sprendimai prisitaiko prie kintančios realybės. Įmonė supranta, kad problemos, su kuriomis susiduriate šiandien, gali būti ne tokios, su kuriomis susidursite rytoj. Todėl Genetec pradeda nuo klausymosi, padėti pasiruošti ateičiai"

Kam taikomi Genetec sprendimai?

Duomenų centrams

Finansinėms institucijoms

Įmonėms

Sveikatos priežiūrai

Transporto priemonėms

Eismo valdymui

Nacionalinės valdžios institucijoms

Energetikos sektoriui

Genetec kartu su klientais kuria sprendimus, kurie neprilygsta universaliems sprendimams

Nesvarbu, ar dirbate visuomenės saugumo, transporto, ar mažmeninės prekybos srityje, Jūsų saugos ir veiklos poreikiai nebus vienodi. Tačiau rinkoje yra tik standartizuoti sprendimai, kuriuos reikia pritaikyti pagal Jūsų specifinius poreikius. Susikoncentruokite į vieną Genetec saugos sprendimų portfelį, kruopsčiai pritaikytą konkrečiai pramonės šakai. Bendrovė bendradarbiauja su daugiau nei 13 000 klientų ir kartu sukūrė keletą atskirų sprendimų portfelių, kad pagerintų Jūsų kasdieninę apsaugą ir našumą.       

Sporto ir pramogų renginiams

Lošimų sektoriui

Viešajam saugumui

Miesto saugumui

Oro uostams

Mažmeninei prekybai

Švietimo įstaigoms

Turite klausimų? Norite pasiūlymo?


 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį