MOBOTIX

MOBOTIX - profesionalios vaizdo stebėjimo kameros ir vaizdo stebėjimo sistemos iš Vokietijos. Platus šio gamintojo IoT ir IP stebėjimo kamerų asortimentas, leidžia išsirinkti patikimą vaizdo stebėjimo kamerą pagal Jūsų verslo poreikius.

Pirmaujantis intelektualių IP vaizdo stebėjimo kamerų ir apsaugos sistemų gamintojas

Saugumo sprendimai, užtikrinantys aukščiausią kibernetinio saugumo lygį ir GDPR atitiktį

Daug daugiau nei tik klasikinis saugumo rizikos stebėjimas

Viena iš pagrindinių MOBOTIX veiklos sričių yra inovacijos pramonės ir procesų stebėjimas

VIDAUS VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS

MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros gali būti konfigūruojamos ir valdomos per asmeninio kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono naršyklę be papildomos programinės įrangos.

LAUKO VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS

MOBOTIX vaizdo kameros pasižymi savo patikimumu net pačiomis atšiauriausiomis aplinkos sąlygomi.  Nereikalingas papildomas šildymas ar aušinimas esant nuo -30°C iki +60°C temperatūrai.

TERMO KAMEROS (TERMOVIZORIAI)

Priešgaisrinės apsaugos technologijos apsauga. Šios oro sąlygoms atsparios MOBOTIX terminės kameros (termovizoriai) aptinka ir užfiksuoja objektus bei žmones net ir visiškoje tamsoje.

MOVE VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS

Kibernetiškai saugi ir patikima kamerų sistema, atitinkanti NDAA. Asortimentą sudarantys kamerų modeliai pilnai tenkina įvairaus pobūdžio objektų poreikius.

SPECIALIZUOTOS VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS

Šios vaizdo kameros aprūpintos ryšio įranga ir akumuliatoriais, todėl montavimas greitas ir patogus, nereikia rūpintis infrastruktūra.

DUOMENŲ SAUGYKLA

Labai efektyvus, universalus saugaus duomenų laikymo viename šaltinyje sprendinys, nuo šiol suteikiantis galimybę nesunkiai apjungti bei derinti decentralizuotus ir centralizuotus vaizdo elementus.