​Hanwha Vision vaizdo stebėjimo kamera laimėjo 2024 m. GOVIES vyriausybės saugumo apdovanojimą

2024 m. gegužės 8 d. pagal
​Hanwha Vision vaizdo stebėjimo kamera laimėjo 2024 m. GOVIES vyriausybės saugumo apdovanojimą
Viktorija Mankutė
| No comments yet

ALTAS IT atstovaujama, pasaulinė vaizdo stebėjimo sprendimų tiekėja Hanwha Vision, didžiuojasi galėdama pranešti, kad jos kelių krypčių kamera (PNM-C16013RVQ) pelnė 2024 m. GOVIES vyriausybės saugumo apdovanojimą, ir buvo pripažinta kaip geriausia vaizdo stebėjimo kamera.


Amerikos saugumo inovacijų portalo "Security today" programa GOVIES apdovanoja vyriausybės saugumo sprendimų naujoves ir jų efektyvumą. Nepriklausomų teisėjų komisija vertina inovacijas pagal savybes, patogumą vartotojui, techninę pažangą ir bendrą poveikį saugumo pramonei.


Hanwha Vision PNM-C16013RVQ yra galinga dirbtiniu intelektu varoma stebėjimo kamera, turinti keturis nepriklausomus kanalus visapusiškam vidaus ir lauko aplinkos stebėjimui. Dėl integruotų IR šviesos diodų ši pažangiausia kamera užtikrina išskirtinį vaizdo aiškumą net esant prastam apšvietimui.

PNM-C16013RVQ pasižymi nepaprastai kompaktišku dizainu, 65 % mažesniu nei jo pirmtakas. Dėl to jis idealiai tinka diskretiškiems apsaugos įrenginiams, kur estetika yra prioritetas. Be to, vaizdo kamera generuoja metaduomenis, suskirstančius į kategorijas tokius objektus kaip žmonės, veidai, transporto priemonės ir valstybiniai numeriai. Tai žymiai pagerina paieškos efektyvumą ir sumažina filmuotos medžiagos peržiūros laiką.

Hanwha Vision jau šeštus metus yra apdovanojama GOVIES vyriausybės saugumo apdovanojimuose, o įmonės novatoriški sprendimai sulaukia pripažinimo visoje Azijoje, JAV, Europoje ir už jos ribų.


Norėdami gauti daugiau informacijos apie produktą, susisiekite su ALTAS IT.

Share this post
Prisijungti to leave a comment